Kas mes

Esame žmonės, kurie praeityje yra buvę Jūsų dabartinėje vietoje – kūrėme verslus, bet jautėme kad kažkas ne taip – atrodė, kad žmonės mūsų negirdi ir neranda. Taip susidūrėme su internetinės svetainės kūrimu, jos populiarinimu, ieškojome būdų pasiekti savo pirkėjus, o vėliau – ir išlaikyti lojalius klientus. Žinome, ką tai reiškia, todėl dabar padedame Jums pereiti šiuos etapus sklandžiai ir be rūpesčių.

Esame profesionalių, puikiai savo sritį išmanančių laisvai samdomų darbuotojų komanda, kiekvienas su įvairialype, tarpdisciplinine patirtimi, pasiruošę padėti Jums:

isgryninti-v2Asset 24  Apie mus isgryninti v2Asset 24 255x255
isaugintiAsset 23  Apie mus isaugintiAsset 23 255x255
islaikytiAsset 25  Apie mus islaikytiAsset 25 255x255

Jūsų verslą.

Mūsų vertybės

Mūsų praeities patirtis rodo, kad didžioji dalis reklamos kampanijų norėjo mūsų pinigų. Dabar, būdami paslaugą teikiančiųjų vietoje, manome, kad puikių idėjų ir entuziazmo kupini verslai yra sutverti gauti geresnes paslaugas.

Tad dabar teikiame paslaugas, orientuodamiesi į Jūsų norus, Jūsų tikslus ir Jūsų vertybes, pasitelkdami internetinio raštingumo, verslo, reklamos ir naudotojų patyrimo žinias.

O kartu mes dirbsime sklandžiai – komunikuosime su jumis, patarsime, paaiškinsime ir visada atsakysime į jūsų keliamus klausimus. Jūs verti žinoti, kokiu keliu einame, kur einame, ir kaip galime nuvykti į tikslą greičiau ir efektyviau.

Mūsų laimingi klientai

Pradedam dirbti jau dabar?

Vardas
El. paštas:
Telefono nr.
Planuojamas projekto biudžetas
Jūsų įmonės/veiklos pavadinimas
Svetainės
adresas
Papildoma informacija