Internetinių svetainių kūrimas: jūsų verslo patraukli vizitinė kortelė.

Jaučiate, kad prarandate daug galimybių pritraukti naujų klientų? Skaitmeninėje rinkoje turėti tik fizinę parduotuvę nebeužtenka!

Jums reikalinga internetinė svetainė, reprezentuojanti jūsų verslą internete!

AnaWeb jums siūlo profesionalios svetainės kūrimo paslaugą, kuri pristatys jūsų verslą, suteiks jūsų būsimiems klientams reikalingos informacijos ir padidins fizinės parduotuvės apsilankymus.

Paslaugos svetainiu kurimas9e
Paslaugos elektronines parduotuves9

El. parduotuvės kūrimas: jūsų efektyvus pardavimų generatorius.

Svarstote, kodėl jūsų konkurentas sėkmingai prekiauja internetinėje parduotuvėje, o į jūsų fizinę parduotuvę vis rečiau ir rečiau užsuka pirkėjai?

Laikai pasikeitė! Dabar pirkėjai nori galėti įsigyti prekę neišeidami iš namų.

AnaWeb jums siūlo modernios, pardavimus generuojančios elektroninės parduotuvės kūrimo paslaugą. Vos vieno mygtuko paspaudimu ir jūs galite mėgautis didėjančiu pirkėjų ir pardavimų skaičiumi.

SEO paslaugos vedančios jūsų verslą į sėkmę

Sėkminga internetinė svetainė – lengvai randama internetinė svetainė!

Investavote į gerą internetinę svetainę, bet jos niekas nemato ir neranda? Neramina, kad jūsų konkurentai mėgaujasi gausa naujų pirkėjų, kurie galėtų būti jūsų?

Suprantame jus.

AnaWeb profesionalų komanda yra tai, ko reikia dabartinėje jūsų situacijoje. Būkite pastebimi ir lengvai randami – tam jums gali padėti svetainės optimizavimas paieškos sistemoms (dar žinomas anglišku terminu SEO).

Paslaugos seo9
Paslaugos skaitmeninis marketingas9

Skaitmeninis marketingas – pasiekite tikslinius klientus akimirksniu

Norite efektyvių rezultatų čia ir dabar? Išbandykite skaitmeninio marketingo teikiamą naudą! Atveskite į svetainę tikslinius klientus vos per kelias akimirkas.

Galite rinktis reklamą Google paieškoje, Youtube socialiniame tinkle, populiariuosiuose portaluose (kaip delfi.lt, alfa.lt ir kt.), elektroniniame pašte, tinklaraščiuose ir kitur. Skaitmeninės rinkodaros tikslas – pasiekti klientą ten, kur jis praleidžia daugiausiai laiko!

Socialinių tinklų marketingas – papasakokite savo verslo istoriją potencialiems klientams!

Jūsų pažįstamas pasakojo, kaip jam puikiai sekasi pardavinėti per Facebook, o jūs jau išleidote daug pinigų veltui ir nesulaukėte rezultatų? Jūsų įmonės socialiniuose tinkluose paskutinis atnaujinimas atliktas pernai metais?

Socialiniai tinklai – puikus įrankis jūsų verslui ne tik užtikrinti sklandžiai komunikacijai su jūsų klientais, pirkėjais ir partneriais, bet ir būdas pagausinti pardavimus.

Mūsų komanda siūlo jums socialinių tinklų turinio bei reklamos kūrimo paslaugas!

Paslaugos socialiniai tinklai9