Investavote į gerą internetinę svetainę, bet jos niekas nemato ir neranda? Neramina, kad jūsų konkurentai mėgaujasi gausa naujų pirkėjų, kurie galėtų būti jūsų?

Suprantame jus. Mes irgi kadaise buvome tokioje situacijoje.

SEO paslaugos – tai AnaWeb teikiamos profesionalios paslaugos verslams, kuriems trūksta lankytojų svetainėje ar el. parduotuvėje.

SEO paslaugos, arba kitaip, svetainės optimizavimas paieškos sistemoms, yra būdas pritraukti daugiau kokybiško, ilgalaikio lankytojų srauto į jūsų interneto svetainę. Būkite pastebimi ir lengvai randami internete!

Kokia jums nauda iš SEO?

Jūsų būsimi klientai lengvai jus ras paieškoje (gūglindami), įvesdami jūsų veiklą atspindintį raktinį žodį.

Jūsų veiklą pamatys daugiau žmonių, pagausės lankytojų skaičius svetainėje/el. parduotuvėje – taip tapsite geriau žinomi.

Daugiau lankytojų = daugiau pirkimų! Organiškai jus radęs asmuo yra labiau tikėtina, kad susisieks su jumis, ar įsigis prekę, negu, kad jei būtų pamatęs jus reklamoje.

Kas yra SEO paslaugos? Kaip veikia SEO?

SEO paslaugos suteikiamos bet kokioje srityje veikiančiam verslui!

AnaWeb SEO specialistas jūsų interneto svetainėje atlieka kompleksą techninių veiksmų, specialiai pritaikomų pagal jūsų veiklos sritį, svetainės dydį, iškeltus tikslus – tai leidžia svetainei pakilti į aukštesnes pozicijas paieškos sistemose (kaip Google, Yahoo, Bing ir kt.), aplenkti konkurentus ir atvesti į svetainę kokybišką, ilgalaikį srautą lankytojų.

SEO paslaugos – ilgalaikė investicija į savo verslą

SEO, priešingai nei kad yra paplitusi populiari nuomonė, nėra tiesiog raktažodžių patalpinimas į jūsų svetainę.
SEO yra tikros, kokybiškos vertės suteikimas jūsų klientui, užtikrinant, kad jis sugrįžtų pas jus dar kartą. Tad ši paslauga išsiskiria be galo vertingu privalumu – jūs džiaugsitės ne tik lengvai randama svetaine internete, bet ir suteiksite potencialiam klientui puikų vartotojo patyrimą – jis praleis daugiau laiko pas jus, nes svetainės turinys bus įdomus, įtraukiantis ir reikalingas.

 

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime jums į kilusius klausimus bei numatysime preliminarius darbų terminus.

Kodėl rinktis AnaWeb?

 • Prioretizuosime jūsų verslą
  Rasime jūsų tikslus ir poreikius atitinkantį geriausią techninį bei kūrybinį sprendimą.
 • SEO paslaugos – bet kokiai veiklos sričiai!
  Su kūrybine drąsa imsimės jūsų idėjų įgyvendinimo – turime patirties dirbant su klientais iš įvairiausių veiklos sričių.
 • Nuoseklus rezultatų pateikimas
  Nuolat žinosite, kokie darbai vykdomi šiuo metu. Kaskart informuosime apie veiklą bei jos rezultatus, pateiksime pasiūlymus tolimesniam tobulėjimui.
 • SEO paslaugos – rezultato sieksime bendradarbiaujant su jumis!
  Paaiškinsime, padėsime, informuosime. Net jeigu jums stigtų techninių žinių – paaiškinsime jums, kad suprastumėte realius vykdomus veiksmus ir jų tikslus.

SEO paslaugos. Kaina nuo:

150€/mėn*

*Kaina yra informacinio pobūdžio. Kiekvienam projektui kaina skaičiuojama individualiai. 

Domina SEO paslaugos ar turite klausimų? Susisiekite!

Vardas
El. paštas:
Telefono nr.
Planuojamas projekto biudžetas
Jūsų įmonės/veiklos pavadinimas
Svetainės
adresas
Papildoma informacija