Trūksta pirkėjų ar svetainės lankytojų? Norite efektyvių rezultatų čia ir dabar? Išbandykite skaitmeninio marketingo teikiamą naudą! Atveskite į svetainę tikslinius klientus vos per kelias akimirkas.

Skaitmeninis marketingas – tai reklama internete, kuomet mokate tik už paspaudimą ant reklamos. Galite rinktis reklamą Google paieškoje, Youtube socialiniame tinkle, populiariuosiuose portaluose (kaip delfi.lt, alfa.lt ir kt.), elektroniniame pašte, tinklaraščiuose ir kitur. Skaitmeninės rinkodaros tikslas – pasiekti klientą ten, kur jis praleidžia daugiausiai laiko!

Skaitmeninis marketingas reikalingas jūsų verslui, nes:

Pristatysime jums aiškias reklamos rezultatų statistikas, kuriose tiksliais skaičiais matysite, kas duoda grąžą jūsų investuojamiems pinigams.

Reklamą galima paleisti akimirksniu, tad gausėjantį lankytojų srautą matysite netrukus.

Neišleisite nei euro daugiau, nei kad buvote suplanavę, bet kada galėsite paredaguoti nustatymus, pristabdyti ar visai sustabdyti reklamas.

Tiksliai pasieksite savo klientą: pagal lytį, amžių, gyvenamąją vietą, kalbą, pomėgius ar kitus kriterijus!

Ką jums reikia pasiruošti prieš užsakant skaitmeninio marketingo paslaugą?

Skaitmeninis marketingas leidžia pasiekti tikslinį klientą su jūsų žinute akimirksniu!

 • Žinokite savo tikslinį klientą – kokie lankytojai lankosi jūsų internetinėje svetainėje? Kokie žmonės dažniausiai iš jūsų perka? Kokios jie lyties, kokio amžiaus, kokia kalba kalba? Taip padėsite mums geriau suprasti žmones, kuriems bus rodoma reklama. (Jeigu viso to šiuo metu nežinote, pasikalbėsime ir išsiaiškinsime drauge).
 • Apgalvokite savo, kaip įmonės ar prekės ženklo, stiprybes – kuo jūs išsiskiriate iš konkurentų? Kodėl pirkėjas turėtų rinktis jus? Taip padėsite mums suformuoti efektyviausią žinutę jūsų potencialiam pirkėjui.
 • Nuspręskite, kokias paslaugas/prekes norite reklamuoti – ar el. parduotuvę, ar prekės ženklą, ar tik prekių kategoriją? Taip padėsite mums numatyti reklamos apimtis ir sudėtingumą.

Arba paprasčiausiai susisiekite su mumis ir mes su jumis pasikalbėsime bei numatysime efektyviausią strategiją jūsų verslui drauge.

Kodėl rinktis AnaWeb?

 • Skaitmeninis marketingas – įrankis, įgyvendinti idėjas internete!
  Rasime jūsų tikslus ir poreikius atitinkantį geriausią techninį bei kūrybinį sprendimą.
 • Skaitmeninis marketingas – visoms veiklos sritims!
  Su kūrybine drąsa imsimės jūsų idėjų įgyvendinimo – turime patirties dirbant su klientais iš įvairiausių veiklos sričių.
 • Skaitmeninis marketingas – paslauga, orientuota į nuolatinį rezultatų gerinimą!
  Nuolat žinosite, kokie darbai vykdomi šiuo metu. Kaskart informuosime apie veiklą bei jos rezultatus, pateiksime pasiūlymus tolimesniam tobulėjimui.
 • Skaitmeninis marketingas – suprantamas ir jums!
  Paaiškinsime, padėsime, informuosime. Net jeigu jums stigtų techninių žinių – paaiškinsime jums, kad suprastumėte realius vykdomus veiksmus ir jų tikslus.

Skaitmeninis marketingas. Kaina nuo:

150€*

*Kaina yra informacinio pobūdžio. Kiekvienam projektui kaina skaičiuojama individualiai. 

Domina skaitmeninio marketingo paslauga ar turite klausimų? Susisiekite!

Vardas
El. paštas:
Telefono nr.
Planuojamas projekto biudžetas
Jūsų įmonės/veiklos pavadinimas
Svetainės
adresas
Papildoma informacija